אפשר לבחור כל יום ולא רק פעם בארבע שנים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

שוקי ארליך, יו”ר יכולים נותנים: 

זו הייתה מערכת בחירות מאוד אמוציונאלית, מאוד סוערת. היום רבים מאזרחי מדינת ישראל הולכים לקלפי וינסו להשפיע. כמו בכל מערכת בחירות חלקנו נהיה מרוצים מהתוצאות וחלקנו פחות.
אבל למה להגביל את עצמנו להשפעה רק אחת לארבע שנים ולא לנצל את שפע ההזדמנויות שלנו להשפיע על החברה ולחזק אותה גם בין בחירות לבחירות?
המגזר החברתי נותן לנו את זכות הבחירה לא אחת לארבע שנים אלא כל יום מחדש. זו זירה חדשנית, מרתקת, פלורליסטית, שבא כל אחד ואחת יכול לתת את קולו והשפעתו לאילו תחומים שהוא מוצא לנכון, לפעול למען ערכיו, לתת ביטוי לאני מאמין הפרטי.
קידום נושאים חברתיים תורם לא רק באופן מיידי למוטבים, אלא גם מסמן זרקור למדינה על נושאים שאינם מטופלים מספיק ודורשים התייחסות, וגם יכולים להוות פיילוט עבור המדינה ולהאיץ את החדשנות בהתייחסות לבעיות חברתיות.
לא כל אחד מאתנו הוא פילנתרופ, אבל כל אחד יכול להיות משקיע חברתי. אנחנו יכולים להתחיל כאן ועכשיו בהשקעה חברתית של זמן וכסף בהתאם ליכולות שלנו ולהצטרף ליוזמות חברתיות ועמותות קיימות העוסקות בנושאים הקרובים ללבנו, ובהמשך לגדול בהתאם ליכולת שלנו.
תצטרפו אלינו- יזמים ומייסדים מהתחום העסקי, סמנו לעצמכם כבר עכשיו איך ההצלחה שלכם תראה ואיך תוכלו לנצל אותה להשפעה לטובה על החברה, הצהירו על השקעה של 2% או יותר מהרווח האישי (אחרי מס) ברגע של מימוש הון משמעותי, ועד שהרגע יגיע תתרמו ותהיו מעורבים בהתאם ליכולת הנוכחית, ואנחנו מבטיחים לכם רווח כפול: גם החברה תרוויח, אבל הסיפוק והמשמעות הוא רק שלכם.
והנה רק כמה דוגמאות דוגמאות ליכולת להשפיע, תחומים שבהם המגזר החברתי הוביל בשיתוף עם הממשלה שינוי משמעותי והיצר שינוי שיח או השקעה מצד המדינה: נפגעי טראומה על רקע לאומי, תכניות מנהיגות, צעירים חסרי עורף משפחתי, עסקים חברתיים, פיתוח יזמות ועסקים קטנים בפריפריה, הנגשה ועוד.
כולנו רוצים לחיות בחברה עם ערבות הדדית, כולנו רוצים את הסיפוק מעזרה לאחרים וכולנו רוצים לדעת שאם אנחנו נצטרך עזרה יהיה לנו לאן לפנות. אנחנו כאן בשביל לאפשר לכם, ללא תמורה, להתחיל או להרחיב את הדרך האישית שלכם במגזר החברתי.

הצטרפו אלינו- יזמים ומייסדים מהתחום העסקי ל-“כן GIVE”.

עשוי לעניין אותך