מכוונים לטוב

רותמים הצלחה עתידית להשפעה חברתית

כן GIVE כאן כדי לעזור לכם – יזמים, מייסדים ושותפים – לתרגם את הצלחתם הכלכלית כך שתמנפו אותה ביום שאחרי, גם להשקעה חברתית.

98% רווח אישי

2% רווח חברתי

מסמנים V על צ'קליסט ההצלחה של מחר- מגדילים את ארגז הכלים, מתרגמים את ההצלחה גם לעשייה חברתית

השקעה בחברה הישראלית
הרבה יותר פשוט ממה שחשבת

השקעה בחברה הישראלית
הרבה יותר פשוט ממה שחשבת

החלטת

הצהרת

מימשת

השקעת

מעצימים

את ההצלחה ע"י תרומה של 2% מהרווח האישי למטרה חברתית

הצעדים שהופכים השקעה להשפעה

צעד 1 

נרשמים ל”כן give” בטופס אונליין, בתהליך קצרצר של כמה דקות. חותמים על הצהרת כוונות אישית, בה אתם מתחייבים לתרום  מהרווח האישי שלכם לאחר אירוע מימוש עתידי, לטובת עמותות או ארגונים חברתיים, על פי בחירתכם. ההתחייבות היא אישית ואינה דורשת אישור דירקטוריון או משקיעים.

צעד 2 

הופכים לחלק מקהילה עסקית-חברתית מובילה של יזמים ומייסדים. קהילה המהווה מקפצה משמעותית להצלחה עסקית, באמצעות תכנים מגוונים ונטוורקינג עם משקיעים ומייסדים מובילים, שכבר רותמים את הצלחתם להשפעה חברתית.

צעד 3 

לאחר המימוש, בליווי צמוד של “כן give”, תועבר ההשקעה שלכם לעמותות ולארגונים חברתיים לפי בחירתכם והחלטתכם. כאשר תרומה לעמותות מעניקה זיכוי ממס הכנסה בגובה 35% מסך התרומה (תקף לעמותות שקיבלו אישור לפי סעיף 46 למס הכנסה)

מה החלק שלנו בעסקה?

אנו עומדים לרשותכם מרגע החתימה ועד שתגיעו בשעה טובה לשלב המימוש. בשלב הבא, נתניע יחד אתכם תהליך מהיר ואפקטיבי, בו ההשקעה שלכם תעבור ישירות אל היעד החברתי שנבחר על ידכם. אנחנו נעמוד לרשותכם במידת הצורך,  בעצה, בחשיבה, בחיבור, בתכנון ובכלים. כל ההחלטות יהיו שלכם, ושלכם בלבד.

כן Give במספרים

אקזיטים

0
התחייבויות שמומשו

חותמים וחותמות

0
51 חותמים | 23 חותמות

מתחום ההייטק

0
19 מתחומים מגוונים