קצת עלינו

כן Give  מאפשר לך להביא לידי ביצוע את הרצון שלך להשקיע בשינוי ובחדשנות חברתית בישראל, גם אם ייקח לאירוע המימוש שלך עוד זמן מה. כרגע זו פשוט התחייבות לעשות טוב, ברגע ההצלחה.

השקעה אישית בחברה הישראלית.
זה אישי, זה אפקטיבי, זה קל משחשבת.

כן Give   מבית ‘יכולים נותנים’ מיועדת ליזמים ומייסדים של חברות הצופים בעתיד אירוע מימוש של רווח הוני משמעותי (מכירה/ הנפקה/ תשואה), המזמינה אותם להצהיר היום שבעתיד, אם וכאשר, הם יתרמו 2% מהרווח האישי לנושאים חברתיים ע”פ בחירתם.

אנשים שרוצים להשאיר חותם לא רק בעולם העסקי, אלא גם בחברה בה הם חיים. אנשים שאכפת להם, כמוך.

גם אם ייקח לאירוע המימוש שלך עוד זמן מה, כרגע זו הצהרה לעשות טוב.

הצהרה אישית היום, שיכולה להשפיע מחר, ברגע ההצהרה.

ההצהרה היא משמעותית, כן Give מסייעת לתרגם הצהרה זו לביצוע פשוט.

מודל העשייה שלנו

מודל העשייה שלנו פשוט להפליא. המודל מבוסס על הצהרה אישית לביצוע השקעה חברתית פילנתרופית בנושא חברתי כלשהו, ע”פ בחירתך, לאחר אירוע מימוש מהרווח האישי שלך אחרי מס. 

 כן Give באמצעות ‘יכולים נותנים‘, קבוצה של משקיעים חברתיים מנוסים, מתחייבת לסייע לך לאתר את התחום החברתי המעניין אותך ולהשקיע בעמותות אותן תבחר/י.

השקעה זו הינה אישית לחלוטין ומבוססת על הרווח האישי לך לאחר מס. רוצה לקבל מידע נוסף על אופי ההשקעה ותנאיה? הכל מופיע כאן.

כיצד הופכים השקעה להשפעה?

המטרה שלנו היא לקצר לך את הדרך להפוך למשקיע חברתי. רבים חושבים שזה מורכב, אך אנחנו נראה לך שזה הרבה יותר קל משחשבת

  • ההרשמה לוקחת רק כמה דקות בטופס אונליין. הבחירה היכן להשקיע היא אך ורק שלך, לאורך כל הדרך.
  • את/ה מתחייב/ת להשקיע 2% (או יותר) מהרווח האישי שלך אחרי מס שהגיע בעקבות אירוע המימוש שהניב לך רווח הוני משמעותי. ההתחייבות אינה דורשת אישור של דירקטוריון או משקיעים בחברה. זו החלטה אישית.
  • ההשקעה שלך עוברת לעמותות ולארגונים חברתיים לפי בחירתך, כאשר תרומה לעמותות מעניקה זיכוי ממס הכנסה בגובה 35% מסך התרומה (תקף לעמותות שקיבלו אישור לפי סעיף 46 למס הכנסה)
  • ומה החלק שלנו בעסקה? יחד איתך, נתניע תהליך מהיר ואפקטיבי, בו ההשקעה שלך תעבור ישירות ממך אל היעד החברתי שנבחר על ידך. אנחנו לרשותך במידת הצורך, ללא תמורה, בעצה, בחשיבה, בחיבור, בתכנון ובכלים. כל ההחלטות הן שלך ושלך בלבד.

מי אנחנו?

כן Give נוצרה על ידי ‘יכולים נותנים‘ – קבוצת משקיעים חברתיים הפועלים יחד על מנת לחזק את המגזר החברתי בישראל. המשימה של יכולים נותנים היא להגדיל את מספר בעלי היכולת המשקיעים במגזר החברתי בישראל ואת עוגת המשאבים ליצירת חדשנות חברתית. לאפשר לבעלי יכולת להתחיל את דרכם החברתית – פילנתרופית.

האם כן Give מתאים לך?

אנחנו פונים לאנשים שיודעים מהי הצלחה, שחווים אותה, ושרוצים לחלוק אותה עם אחרים. אנשים שמחפשים לצד הצלחה כלכלית גם משמעות. אנשים שאכפת להם, ושמחפשים להשאיר חותם לא רק בעולם העסקי, אלא גם בחברה בה הם חיים. אנשים כמוך.