שאלות ותשובות

אנחנו בטוחים שיש לך המון שאלות. ריכזנו עבורך המון מידע רלוונטי.

כן Give מתאימה לאנשי ונשות עסקים, ליזמים, למייסדים, ולמשקיעים, הצופים בעתיד מימוש אחזקות ו/או נכסים שיניב להם רווח הוני משמעותי ואשר חולמים לשנות את העולם. איך? באמצעות קידום שינוי חיובי וחיוני בחברה בה הם גדלו.

במסגרת ההתחייבות, ההשקעה המינימלית היא 2% מהרווח האישי לאחר מס בעקבות אירוע המימוש (של האחזקות או נכסים, בחלקן או במלואן). ניתן להגדיל את היקף ההשקעה, אך לא להקטינה מתחת ל-2%.

איננו גובים דמי ניהול. השירות שלנו ניתן בחינם. כספי ההשקעה אינם עוברים דרכנו. אנחנו מייעצים ומלווים, בכדי לאפשר לכם להשקיע חברתית בישראל.

כן Give ממומנת ע”י ‘יכולים נותנים’, קבוצה של משקיעים חברתיים הפועלת יחד להגדלת מספר בעלי היכולת המשקיעים במגזר החברתי בישראל.

בהחלט. התחייבות היא התחייבות. אך מדובר בהתחייבות אישית ורק בעת המימוש, רלוונטית עבור אירוע המימוש הספציפי הנקוב בשטר ההתחייבות בלבד – ואינה כוללת את כל מימוש האחזקות ו/או הנכסים הנוספים במידה וישנם.

לא. מדובר בהשקעה של הרווח האישי בלבד. זה הכסף הפרטי שלך, ועל כן אין צורך לקבל אישור ממשקיעים, דירקטורים, שותפים או בעלי תפקידים אחרים.

בשעה טובה! כל מה שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר ונלווה אותך עד לביצוע ההשקעה החברתית שלך, בהתאם ללו”ז והאילוצים שלך.

הכסף עובר ישירות ממך לעמותה או למלכ”ר הנבחר, ללא תיווך. השירותים שלנו כוללים סיוע, ליווי מקצועי וחיבור לארגון ההשקעה המתאים ביותר עבורך.

במידה והחלטת להשקיע בעמותה בעלת סעיף 46 א’ מרשות המסים, תוכל/י לקבל הטבת מס בשיעור של 35% מגובה התרומה (עד 9,000,000 ₪ לשנה). 

מטרתו של תהליך הליווי היא לספק לך כלים לקבלת החלטה הנכונה לך. ראשית, נמפה את תחומי העניין החברתיים שלך. לאחר המיפוי, נזהה את הארגונים המובילים העוסקים בתחום המעניין אותך. במקביל, נאפיין יחדיו את קריטריוני ההשפעה החשובים לך על מנת לסייע בקבלת ההחלטה. במידה ותרצה/י להכיר ארגונים נוספים, או במידה ואת/ה שוקל/ת להשקיע בעמותה עמה יש לך היכרות מוקדמת, נוכל לספק לך כלים ופרמטרים שיאפשרו לך להעריך את איכותם.

ההתחייבות מתייחסת אך ורק למצב של קרות אירוע המימוש. במידה והמכירה או ההנפקה של אחזקותיך ו/או נכסיך אינן מבשילות לכדי ביצוע, ההשקעה אינה מתבצעת.

בוודאי, כל עוד היא נושאת אישור ניהול תקין בתוקף. ניתן גם להשקיע בעמותה המוכרת לך ושתרמת לה בעבר.

ניתן  להיעזר בנו על מנת להכיר עמותות הפועלות בזירה החברתית המעניינת אותך. כך תוכל/י להחליט אלו מבין העמותות תואמת את תחומי העניין שלך באופן הטוב ביותר.

אנחנו לא רוצים להפריע לך או לגזול מזמנך היקר. לכן לא נציף אותך במידע, בשאלות או בבקשות. ניצור קשר מדי פעם על מנת להתעדכן או לעדכן בדבר מה, אך לא מעבר לכך. במידה ותרצה לפנות אלינו מיוזמתך, אנחנו זמינים עבורך בכל עת.

חסר לך מידע?

אנחנו זמינים עבורך בטלפון 09-9533893 או בדוא”ל noa@ctg.org.il

נשמח לשוחח, לענות על שאלותיך ולסייע לך לתרגם את הצלחתך העסקית להשקעה חברתית  שמשנה עולם.